sesja noworodkowa szczecin

O nas – Fotografia noworodkowa Szczecin

                     Cześć! Mam na imię Kasia. Jestem mamą dwóch cudownych łobuziaków, które kilka lat temu wywróciły mój świat do góry nogami i nadal każdego dnia testują moje pokłady cierpliwości. Mimo to, nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. To one są moją największą siłą i motywacją do działania. Można powiedzieć, że to właśnie dzięki dzieciom zaczęła się moja przygoda z aparatem.

W tajniki fotografii wprowadził mnie (i nadal to robi) mój mąż Michał. Przekazał mi nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim wiarę we własne możliwości. Codziennie wspiera mnie w tym, co robię, dając idealny przykład, że fotografia noworodkowa Szczecin może być nie tylko pasją, ale i stylem życia. Wspólnie staramy się tworzyć dla Was ciepłe rodzinne kadry, naturalne i pełne emocji (fotografia plenerowa, sesje lifestyle), ale także wyjątkowe i dopracowane pod każdym względem ujęcia Waszych maluszków (fotografia noworodkowa szczecin, sesje studyjne, sesje ciążowe).

To do Was należy wybór, jakich zdjęć oczekujecie. Sesje wykonujemy zarówno w plenerze, w Waszym mieszkaniu, jak i w naszym studio. Pracą staramy się dzielić, jeśli wybierzecie sesje plenerowe lub lifestyle zapewne spotkacie się z Michałem, ja natomiast chętnie zobaczę się z Wami na sesjach studyjnych.

fotografia noworodkowa szczecin